Styret i foretaket

Styret%202020
Øverst fra venstre: Bjarne Kvadsheim, Sissel F. Askeland. Nede fra venstre: Eivind Helle, Line Møllerop, Jan Erik Søndeland

Styret og varamedlemmer

Styret

Styreleder:
Bjarne Kvadsheim (SP)
bjarne.kvadsheim@stavanger.kommune.no

Nestleder:
Sissel F. Askeland (AP):
sissel.askeland@gmail.com

Styremedlem:
Line Møllerop (H):
line@mollerop.no

Jan Erik Søndeland (V):
jan.erik.sondeland@venstre.no


Ansattes representant:
Eivind Helle:
eivind.helle@stavanger.kommune.no


Varamedlemmer

Vara for Bjarne Kvadsheim:
Anett Haugvaldstad (SP):
anetthaugv@yahoo.no

Vara for Sissel F. Askeland
Øyvind Jacobsen (AP):
jacobsenoyvind@gmail.com

Vara for Line Møllerop
Rishi Kandewal (H):
oris@orisholding.com

Vara for Jan Erik Søndeland
Hege Blom Stene (V):
hege.benedicte.blom@stavanger.kommune.no

Vara for Eivind Helle
Daniel Vatland:
daniel.vatland@stavanger.kommune.no